Metaliniai laiptai ir jų konstrukcijos

Metaliniai laiptai - tvirtas, ilgaamžiškas, patikimas, kokybiškas ir racionalus sprendimas vidaus ir lauko erdvėms. Kokybiški laiptai kiekvienam objektui suteikia pridėtinės vertės, ypač tuomet, kai metalinius laiptus galima suprojektuoti pagal kiekvieno Kliento individualius poreikius ar dizainerių brėžinius. Užsakovui, kuriam reikalingi metaliniai laiptai, pirmiausia suteiksime profesionalią konsultaciją, kad būtų pasiektas racionaliausias metalinių laiptų sprendimo būdas. Siūlome platų ir įvairų metalinių laiptų asortimentą.

Metaliniai laiptai ir jų privalumai:

Turbūt daugelis esate patyrę tą jausmą, kai laiptai sugirgžda ne laiku ir ne vietoje? Greičiausiai tai patyrė ne viena, dabar skaitanti mama, ką tik užmigdžiusi savo mažylį. MasterWeld įmonės metaliniai laiptai - tai garantija Jums, kad negirdėsite jokio nemalonaus laiptų girgždesio.

Nesideformuoja - metalas yra atsparus aplinkos poveikiui, tad metaliniai laiptai tarnaus Jums ilgus dešimtmečius, o jų forma visiškai nepakis.

Ilgaamžiški - metaliniai laiptai tarnauja visą gyvenimą. Metalas yra atsparus temperatūros pokyčiams, drėgmei, neigiamam aplinkos poveikiui.

Metalinės konstrukcijos dera prie visų interjerų. Metalas - prabangos ženklas, tad nusprendę, kad metaliniai laiptai puikiai tiks Jūsų namuose būsite labai originalūs bei išskirtiniai.

Apie mus

Mes suteiksime Jums nemokamą konsultaciją ir patarsime koks laiptų ar turėklų gamybos sprendimas yra geriausias. Laiptai ir turėklai atlieka ne tik funkciją, bet suteikia išskirtinį vaizdą Jūsų namams. 

Susisiekite

Adresas: Meistrų g. 13, Vilnius 02189

Mob. Tel. 865659866

Rekvizitai

Įmonės kodas: 305244577

PVM mokėtojo kodas: LT100012628311

A. s. LT897044060008310135